בחיפוש פטנטביליות אנו מבצעים בדיקה של מאגרי פטנטים מהעולם וכן בדיקה מאגרים נוספים ברשת על מנת לוודא שההמצאה אכן חדשה ומקורית וטרם פורסמה בעבר.

על מנת לקבל פטנט על המצאה, היא חייבת, בין השאר, להיות חדשה ובעלת התקדמות המצאתית.
המצאה נחשבת לחדשה אם היא לא פורסמה בעבר בעולם, לאו דווקא כפטנט אלא גם אם היא פורסמה במאמר או נמכרה כמוצר.
המצאה נחשבת לבעלת התקדמות המצאתית אם היא אינה מובנת מאליה לאור סך פרסומי העבר בעולם. קרא עוד על פטנטים.

החיפוש הינו שלב קריטי בדרך לרישום ההמצאה כפטנט מכיוון שבוחני הפטנטים במדינות השונות מבצעים חיפוש פטנטביליות למציאת פרסומים קודמים כתנאי מקדים לאישור הפטנט. הדוח שלנו מנסה לצפות את תוצאות החיפוש של הבוחן על מנת למנוע בזבוז של זמן ומשאבים רבים על בקשה שעלולה להידחות.

הזמן חיפוש במספר צעדים פשוטים במערכת ההזמנות המאובטחת שלנו ובתוך שבעה ימי עסקים נספק לך דוח חיפוש פטנטים מקיף המוגש בפורמט חדשני ובלעדי.
בחיפוש ייסרקו מאגרי פטנטים של מעל לשמונים מדינות ודוח החיפוש שתקבל יכלול תקצירי פטנטים, שרטוטים, מסמכי מקור, ציטוטים מהרשת של מאמרים מדעיים, מוצרים שפורסמו ברשת ועוד. לצפייה בדוח לדוגמה לחץ Patentest In-depthTM.

לאורך חיי ההמצאה, מרגע שנהגתה במוחו של הממציא ועד לאישורה הסופי על ידי הבוחן ישנם מספר נקודות זמן בהם מומלץ לבצע חיפוש פטנטביליות.
את החיפוש הראשון ניתן לבצע כבר בשלב הרעיון ואין צורך בבניית אב טיפוס או בניסוח מדוקדק. מכיוון שרב ההמצאות לא צולחות שלב זה, מומלץ לבצע את החיפוש בטרם נקיטת פעולה כלשהי, עסקית או משפטית, הנוגעת להמצאה.
בשלב שני מומלץ לבצע חיפוש פטנטביליות טרם הגשה.

איזה מסלול מתאים לך?
1. המסלול הבטוח- במסלול זה מובטח לך דוח החיפוש המתקדם ביותר במחיר המשתלם ביותר. במסלול זה עלות הדוח קבועה וידועה מראש והתשלום מתבצע ללא קשר לממצאי הדוח.
2. לא מצאנו לא שילמתTM-על פי שיטת החיוב הייחודית לא מצאנו לא שילמתTM, אנו מתחייבים לא לגבות תשלום עבור דוח החיפוש במידה והוא לא יכיל פרסומים העלולים לסכן את רישום ההמצאה כפטנט. מסלול זה יקר יותר מהמסלול הבטוח אולם זו דרכנו להבטיח ללקוחותינו שאינם מכירים את השירות המקצועי שלנו שנבצע חיפוש מקיף ומעמיק ככל שנוכל. קרא עוד על שיטת לא מצאנו לא שילמת™.

עלות
אפשרות א' -
המסלול הבטוח- 1750 ש"ח מחיר קבוע וידוע מראש ללא קשר לממצאי הדוח.
אפשרות ב' -
לא מצאנו לא שילמת- חינם עבור דוח אשר ממצאיו אינם מסכנים את אישור בקשת הפטנט או 3000 ש"ח עבור דוח הכולל פרסומים אשר בוחן פטנטים עשוי להחשיבם ככאלו שאינם מאפשרים את אישור בקשת הפטנט.

מחיר מיוחד של 1500 ש"ח למזמינים באמצעות האתר הבוחרים במסלול הבטוח